اخبار انجمن

فراخوان دعوت به همکاری با کمیته‌های انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران - افکا

از اعضای محترم انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران - افکا دعوت گردد چنانچه تمایل به همکاری و عضویت در کمیته‌های انجمن به شرح ذیل دارند ، رزومه علمی خود را   به  دبیرخانه و یا پست الکترونیک انجمن به نشانیinfo@ic4i.ir  ارسال فرمایند.

کمیته‌های انجمن عبارتند از:

 

  1. کمیته راهبردی

  2. کمیته علمی

  3. کمیته ارتباطات، انتشارات و عضویت

برگزاري یازدهمین کنفرانس ملی انجمن فرماندهي و كنترل ايران

باسلام

احتراما،به استحضار می رساند : براساس توافق بعمل آمده با دانشگاه صنعتی امیرکبیرو مصوبه صدوبیست و هفتمین جلسه هیات مدیره انجمن، یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران در روزهای ۲۰ و ۲۱ آذرماه سال ۱۳۹۸ به میزبانی آن دانشگاه برگزار خواهد گردید. ضمنا کارگاههای آموزشی درهمان محل روز ۱۹ آذرماه برگزار می گردد.

آقایان 

دکتر سید احمد معتمدی ریاست محترم دانشگاه ، بعنوان رئیس کنفرانس

دکتر سید مصطفی صفوی بعنوان دبیرکنفرانس

انتشار شماره جدید فصلنامه علمی - پژوهشی فرماندهی و کنترل( سال دوم، شماره دوم)

با تشکر از همراهان گرامی و زحمات و همکاری نویسندگان محترم مقاله و داوران گرامی، شماره دو  سال دوم فصلنامه علمی - پژوهشی فرماندهی و کنترل منتشر گردید.
ضمن عذرخواهی از نویسندگان محترمی که در بررسی و انتشار مقالاتشان تاخیر شده ، امیدواریم با برنامه ریزی بعمل آمده و همکاری داوران محترم بتوانیم این تاخیر را جبران نماییم .
ضمنا از دوستانی که امکان و تمایل به  همکاری بعنوان داور در حوزه های مختلف فرماندهی و کنترل دارند درخواست می شود فصلنامه را در این زمینه یاری فرمایند یا دوستانی که در این زمینه می شناسند معرفی فرمایند.

اخبار انجمن علمي فرماندهي و كنترل ايران

 

  1. برگزاری اولین جلسه هیئت مدیره انجمن در سال ۹۸:

 

دریافت شماره ISSN/‎ شاپا برای فصلنامه علمی ـ‌ پژوهشی فرماندهی و کنترل

باعرض سلام و تشکر از همراهی عزیزان که با راهنماییها و ارسال مقالات ارزشمند خود ، انجمن علمی فرماندهی و کنترل و فصلنامه فرماندهی و کنترل را در انتشار نشریه ای وزین و ارزشمند یاری فرمودند ، به استحضار می رساند با تکیه بر فعالیتهای انجام شده و پیگیری دبیرخانه محترم انجمن ، موفق به دریافت شماره شناسایی شاپا/ISSN‌ از سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به شماره  ۷۲۴۵-۲۶۴۵ گردیدیم . 
ضمن عرض تبریک این مورد و تشکر از همکاران کتابخانه ملی ایران ، درخواست می کنیم چون گذشته با ارسال مقالات وزین و ارزشمند، نشریه را در ادامه راهی که پیش گرفته یاری فرمایید.

دعوت به همکاری در طرح برنامه‌ریزی آموزشی انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران

به دنبال درخواست سازمان‌های مختلف از انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران مبنی بر برگزاری کلاس‌های فرماندهی و کنترل، طرح آموزش فرماندهی و کنترل توسط دکتر مصطفی اصلانی‌مقدم مدیر عامل مؤسسه هدایت تدوین و پس از ارائه در صدوبیست‌وششمین جلسه هیئت مدیره انجمن روز     ۹۷/۰۸/۳۰  مورد تصویب قرار گرفت.

این طرح بر اساس ۸ سر فصل شامل منظور، اهداف، مخاطبین، سطوح آموزشی، محورهای آموزش، کارگاه‌های آموزشی، زمان‌های پیش‌بینی شده در سطح آموزش و الزامات می‌باشد.

تعویق زمان یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران

باسلام

ضمن تشکر از استقبال و همراهی اساتید، فرهیختگان ، کارشناسان و دانشجویان محترم با برگزارکنندگان یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران که قرار بود روز ۲۸ آذرماه ۱۳۹۷ توسط انجمن فرماندهی و کنترل ایران و دانشگاه مازندران ، به میزبانی دانشگاه مازندران در بابلسر برگزار گردد، براساس تصمیم جلسه مشترک هیات مدیره انجمن و مسئولین محترم اجرایی دانشگاه مازندران ، قرارشد زمان برگزاری به تعویق افتاده و در زمان دیگری که متعاقبا اعلام خواهد شد ، برگزار گردد.

باتشکر مجدد از همراهی عزیزان - انجمن علمی فرماندهی و کنترل ایران 

یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل

 

آخرین مهلت ثبت نام          : ۲۷ آبان ۱۳۹۷

آخرین مهلت ارسال مقاله    : ۰۵ آبان ۱۳۹۷

تاریخ برگزاری                 :  ۲۷ و ۲۸ آذر ۱۳۹۷

برگزار کنندگان: 

بارگذاری مقاله های دهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران

با عرض سلام 

به استحضار همراهان گرامی می رساند :  بارگذاری مقاله های دهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران که در روزهای ۲۵ و ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶ به میزبانی و مشارکت دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) برگزار گردید ، به دلیل وجود مشکلات فنی در در سایت انجمن میسر نگردید ، ضمن تشکر از مسئولین محترم فنی سایت به دلیل رفع مشکلات موجود و عذرخواهی از یاران عزیز به دلیل تاخیر بوجود آمده ، شروع به بارگذاری مقاله ها در سایت گردید.

تاکنون ۲۴ مقاله بارگذاری و ان شاالله بقیه به زودی وارد خواهد گردید.

فراخوان یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران

باعرض سلام 

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری یازدهمین کنفرانس ملی فرماندهی و کنترل ایران که به میزبانی دانشگاه مازندران در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذرماه سال جاری در بابلسر برگزار می گردد، فراخوان شرکت درهمایش ،  درخواست مقاله از اساتید ، دانشجویان ، کارشناسان و فرهیختگان محترم حوزه فرماندهی و کنترل و نیزتشکیل کارگاههای آموزشی و میز گردهایی که در زمان برگزاری کنفرانس انجام می گردد به استحضار می رسد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - اخبار انجمن