ارديبهشت ۱۳۹۴

تشكيل اولين جلسه هيئت مديره انجمن در سال ۹۴

نودويكمين جلسه هيئت مديره انجمن (اولين جلسه در سال ۱۳۹۴)  روز سه‌شنبه مورخ ۹۴/۰۲/۰۸ از ساعت ۱۷ الي ۱۹ در محل شركت صاايران برگزار شد، در اين جلسه كه با حضور اكثريت اعضاي هيئت مديره انجمن تشكيل گرديد، گزارشي از برنامه‌هاي سال ۹۴ انجمن توسط رؤساي كميته‌هاي انجمن ارائه شد.

تازه های فرماندهی و کنترل

برج مراقبت ترافیک هوایی کنترل از راه دور

 

 

 

دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری

     دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری از ۳ تا ۶ خرداد ۱۳۹۴ توسط سازمان پدافند‌غیرعامل کشور ، مرکزملی فضای مجازی و شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران)  با تاکید بر " بهره برداری از محصولات بومی ، تضمین امنیت پایدار" در محل مرکز ملی فضای مجازی به نشانی تهران - خیابان کارگر شمالی - روبروی سازمان انرژی اتمی   برگزار می گردد .

ضمنا در زمان برگزاری این نمایشگاه ، فن بازاری برای خرید محصولات و فناوری های بومی با هدف بکارگیری در زیرساختهای حیاتی و حساس کشور برگزار خواهد شد که تسهیلات ویژه ای برای خریداران در نظر گرفته شده است .

برگزاري سمينار علمي با موضوع " مدل مفهومي سامانه فرماندهي و كنترل سايبري "

انجمن علمي فرماندهي و كنترل ايران در راستاي توسعه دانش و علوم مرتبط با فرماندهي و كنترل در نظر دارد سمينار علمي تحت عنوان " مدل مفهومي سامانه فرماندهي و كنترل سايبري " برگزار نمايد.

زمان برگزاري: دوشنبه مورخ ۹۴/۰۳/۱۸ از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۶:۰۰

آخرين مهلت جهت ثبت نام: ۹۴/۰۳/۱۶

ارائه دهنده: مهندس امير يزداني

مكان برگزاري: سالن همايش‌هاي ساختمان منظريه - شركت ايزايران

جهت ثبت‌نام و كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن‌هاي ۶۶۰۲۱۱۵۰ و ۶۶۰۳۲۰۰۰ تماس حاصل فرماييد.

 

عذرخواهی ازکاربران گرامی

  • ۲۳۰۶ بازدید

همانگونه که کاربران محترم در جریان قرار گرفته اند چندروزی به علت مشکلات فنی با قطع سایت و عدم ارتباط بادوستان روبرو بودیم . از این بابت صمیمانه عذرخواهی نموده و امیدواریم دیگر تکرار نشود . ضمنا قول داده بودیم سایت را به روزنگه داشته و اطلاعات فنی و اخبار جدید را حداقل روزانه به استحضار برسانیم . از خداوند متعال درخواست می نماییم در این راه یار و یاور ما بوده و بخصوص از کابران گرامی تقاضا داریم ما را از راهنمایی ها ، انتقادات ، نظرات و پیشنهادهای سازنده خود بهره مند فرمایند .

گشایش دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری

به گزارش خبرگزاری ایرنا ، دومین نمایشگاه صنعت بومی سایبری روز یکشنبه (سوم خردادماه) با حضور ۸۰ شرکت فناور در مرکز ملی فضای مجازی آغاز به کار کرد.

برگزاري سمينار علمي با موضوع " مدل مفهومي سامانه فرماندهي و كنترل سايبري "

انجمن علمي فرماندهي و كنترل ايران در راستاي توسعه دانش و علوم مرتبط با فرماندهي و كنترل سمينار علمي تحت عنوان " مدل مفهومي سامانه فرماندهي و كنترل سايبري "  را روز دوشنبه مورخ ۹۴/۰۳/۱۸ از ساعت ۱۴:۰۰ الي ۱۶:۰۰ در محل سالن همايش‌هاي ساختمان منظريه - شركت ايزايران برگزار نمود.

اولویت استراتژی سایبری ایران

        حملات سایبری و خرابکاری‏های اینترنتی طی چند سال گذشته به شکل قابل‌توجهی افزایش پیدا کرده است. حالا قدرت طلبی کشورها از مرزهای خاکی به فضای اینترنتی کشیده شده و هر روز خبرهایی درخصوص حمله کشورهای مختلف به تاسیسات نظامی، سازمانی، بانکی و... شنیده می‏شود.

صفحه‌ها