اسفند ۱۳۹۷

هشتمین کنفرانس بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله (SEE8)

درباره کنفرانس

پس از برگزاری هفتمین کنفرانس بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله در سال ۱۳۹۴، تاکنون زلزله‌های بزرگی در مناطق مختلف جهان مانند شیلی (۲۰۱۵)، تایوان (۲۰۱۶)، ژاپن (۲۰۱۶)، اکوادور (۲۰۱۶)، ایتالیا (۲۰۱۶)، اندونزی (۲۰۱۶)، نیوزیلند (۲۰۱۶)، مکزیک (۲۰۱۷)، ایران (۲۰۱۷) و گینه‌نو (۲۰۱۸) رخ داده است. این زلزله‌ها، تلفات و خسارات زیادی را به ملت‌ها تحمیل کرده است.

دریافت شماره ISSN/‎ شاپا برای فصلنامه علمی ـ‌ پژوهشی فرماندهی و کنترل

باعرض سلام و تشکر از همراهی عزیزان که با راهنماییها و ارسال مقالات ارزشمند خود ، انجمن علمی فرماندهی و کنترل و فصلنامه فرماندهی و کنترل را در انتشار نشریه ای وزین و ارزشمند یاری فرمودند ، به استحضار می رساند با تکیه بر فعالیتهای انجام شده و پیگیری دبیرخانه محترم انجمن ، موفق به دریافت شماره شناسایی شاپا/ISSN‌ از سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران به شماره  ۷۲۴۵-۲۶۴۵ گردیدیم . 
ضمن عرض تبریک این مورد و تشکر از همکاران کتابخانه ملی ایران ، درخواست می کنیم چون گذشته با ارسال مقالات وزین و ارزشمند، نشریه را در ادامه راهی که پیش گرفته یاری فرمایید.

سیل اصلی در جاده‌های ایران جاری است

واقعا چرا ما اینقدر برای سیل و زلزله حساس هستیم ولی در مورد رانندگی و جاده، بی‌خیال، بی‌خیال، انگار نه انگار در سال سخت ۹۷، ۲۸ هزار ایرانی در تصادف کشته شده‌اند.